Afghanistan in WAR

Soutěž volného stylu airsoftu kde se setkají dvě nepřátelská vojska. V tomto případě to jsou teroristické jednotky proti armádě české republiky společně s jejich spojenci (AČR, NATO a jiné). Jedinečná soutěž plná zábavy, napětí ale i pyrotechniky a jiných různých efektu.

Na jednom ročníku létá vrtulník, na dalším ročníku přijede BVP a jiné zajímavé situace vložené do děje.

Nultý ročník byl o hledání beden, které popadaly ze sestřeleného letadla, a v nich soutěžící našli určitý počet součástek, které ISIS potřebovala k sestavení atomové bomby. Součástky byly velice těžké, představovaly je totiž kameny a ne jen tak malé a počasí, které bylo krásně slunečné s 35°C bylo vážně nemilosrdné.

Příští ročník bude opravdovým zážitkem a za cenu vstupného 100,- to opravdu bude stát.

Tentokrát půjde o získání budovy a deaktivace rakety kde, ovšem bude kouř, nulová viditelnost a celé to budou doprovázet světelné efekty v budově.

Také jsme připravily malé překvápko, které překvapí hráče a o to víc zamotá hru.

Vstup do prostoru hry bude již možný od 19:00 hod. předchozího dne a hráče bude čekat hodně zábavy a příprava na hlavní hrací den.

Akce začína v 9:00 a plánovaný konec hry je ve 14:00

Respawn je nově na počet hráčů. Budou-li na respawnu 4 členové stejného týmu, mmohou se 3 hráči kteří zde již byly před příchodem čtvrtého vrátit do hry.


Více info o soutěži naleznete ZDE

Přihlášení na soutěž ZDE